مصاحبه هنرآنلاین با شهرزاد جعفری رئیس هیات مدیره پردیس تئاتر شهرزادCard image cap

مصاحبه هنرآنلاین با شهرزاد جعفری رئیس هیات مدیره پردیس تئاتر شهرزاد

آذر ۱۳, ۱۳۹۶ adminadmin نظرات 0

شهرزاد جعفری مدیر پردیس تئاتر شهرزاد با تاکید بر اینکه این مجموعه کمک به گروه‌های دانشجویی برای شناسایی استعدادهای نو را جزو وظایف اصلی خود می‌داند، گفت: پردیس تئاتر شهرزاد به زودی به یکی از پاتوق‌های دانشجویی تبدیل می‌شود.

وب سایت پردیس تئاتر شهرزاد : پردیس تئاتر “شهرزاد” با 3 سالن و بیش  از 700 صندلی در حال حاضر بزرگ‌ترین سالن بلک باکس خصوصی کشور با امکانات فنی مناسب است که در خیابان حافظ، تقاطع خیابان‌های نوفل لوشاتو و رازی واقع شده است. این فضا و امکانات مناسب و نزدیکی به تالار وحدت و تئاترشهر تهران و اساسا بافت فرهنگی منطقه، کمک زیادی به بهتر دیده شدن و استقبال از این مجموعه کرده است.

با شهرزاد جعفری مدیر پردیس تئاتر شهرزاد به  گفت‌وگو نشستیم تا درباره این مجموعه، ویژگی‌ها، نیازها و اهداف آن بیشتر بدانیم.

جعفری در ابتدا در خصوص روند شکل‌گیری پردیس تئاتر شهرزاد و اهداف کلی آن به هنرآنلاین گفت: از کودکی به هنر سینما و تئاتر علاقه داشتم و در سال‌های اخیر جزء مخاطبین پروپا قرص تئاتر بودم. خودم طراح صحنه و دکور چند نمایش بودم که آخرین آن بهار امسال در تالار وحدت اجرا شد، چند سالی بود که خانواده‌ام مکان فعلی پردیس را خریداری کرده بودند و قصد ایجاد هتل داشتند اما پروسه اداری و گرفتاری‌های شغلی خانواده اجازه این کار را از ایشان گرفت و عملا طراحی و مراحل اداری تا صدور مجوز حداقل حدود 4 سال به طول انجامید.

از این رو تصمیم همگی بر این شد تا با توجه به این که در نقشه‌های هتل هم 3 طبقه زیرین برای سالن‌های بزرگ تئاتر و موسیقی (فضایی شبیه تالار وحدت، اما در 5 سالن با ابعاد گوناگون) درنظر گرفته شده، از این زمان خالی استفاده و سازه‌ای قابل اجرا و مختص تئاتر طراحی کنیم تا خود پیش زمینه‌ای برای سالن‌هایی که بعدها قرار است در ابعاد بزرگ‌تر و حرفه‌ای‌تر ساخته شود، باشد. در این مدت چند سال این پلاک به عنوان مرکزی فرهنگی معرفی شد و برهمین اساس؛ در زمانی حدود 6 ماه طراحی و ساخت این مجموعه در بخشی از زمین آغاز شد و به لطف خدا به سرعت جای خود را در میان اهالی هنر باز کرد.

او با اشاره به اهداف کلی پردیس تئاتر شهرزاد ادامه داد: هدف اصلی ما بالا بردن سرانه فرهنگی شهر تهران و استفاده علاقمندان از هنر نمایش بوده و واقعیت این است که با جمعیت حال حاضر شهر تهران باید 100 پردیس با این امکانات در دسترس علاقمندان باشد و من خوشحالم که توانسته‌ایم بخشی از نیازهای فرهنگی و هنری شهرمان را تامین کنیم.

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد در توضیح برنامه‌های این مجموعه برای اجرای نمایش‌ها، خاطرنشان کرد: جدولی برای زمان‌بندی فعالیت‌ها در نظر گرفتیم که فاز اول آن اجرای نمایش‌های برتر و شاخص بوده که خوشبختانه پس از گذشت حدود 4 ماه از راه‌اندازی این پردیس به بخش زیادی از خواسته‌های‌مان رسیده‌ایم و آثار شاخصی از جمله “هملت” به کارگردانی کیومرث مرادی، “شرق دور شرق نزدیک” به کارگردانی حمیدرضا نعیمی، “لامبورگینی” به کارگردانی سیامک صفری، “شیرهای خان باباسلطنه” به کارگردانی افشین هاشمی، “کوکوی کبوتران حرم” به کارگردانی افسانه ماهیان، “گفتگوی برجای ماندگان” به کارگردانی میلاد شجره و … در این مجموعه به صحنه رفته است.

اولین جشنواره تئاتر شهرزاد تا پایان سال 

او در خصوص رویکرد این پردیس تئاتر نسبت به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی نیز توضیح داد: در ادامه سیاست‌های‌مان بنا داریم از ابتدای آذرماه سال جاری نسبت به شروع کلاس‌های آموزشی و ورک‌شاپ‌های تخصصی اقدام کنیم. همچنین با مشورت و کمک گرفتن از اساتید معتبری چون دکتر مسعود دلخواه برنامه‌های آموزشی تدوین شده و نشست‌های تخصصی در تمام زمینه‌ها در برنامه‌های آتی پردیس قرار دارد، ضمن اینکه به زودی یکی از سالن‌ها برای نمایش فیلم‌های گروه “هنر و تجربه” (درسانس‌های غیرفعال تئاتر) شروع به فعالیت خواهد کرد و تا پایان سال اولین جشنواره تئاتر شهرزاد نیز در جدول برنامه‌های‌مان قرار می‌گیرد.

جعفری در خصوص نحوه ارزشیابی و انتخاب آثار نیز توضیح داد: خوشبختانه در ابتدای فعالیت‌مان با دوستانی آشنا شدیم که دغدغه‌مند تئاتر بودند، از جمله عباس غفاری که مدیریت هنری پردیس را عهده‌دار است و سابقه حضور فعال در عرصه هنرهای نمایشی را دارد، ایشان به عنوان کسی که با اهالی تئاتر بهترین و بیشترین ارتباط را در مجموعه ما دارد وظیفه اصلی این گزینش را برعهده دارد اما تیم چند نفره‌ای از جمله خود آقای عباس غفاری، خانم صدیقه صحت تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون، آقای علی شعایی نویسنده و کارشناس نمایش و خودم با بررسی و خوانش متون و البته بازبینی آثار و بررسی جوانب گوناگون از جمله سوابق کارگردانان و گروه‌های نمایشی به جمع‌بندی در خصوص قبول یا رد اثر می‌رسیم. البته آثاری هم بوده که پس از دریافت مجوز متن و بازبینی توسط شورای مرکز هنرهای نمایشی با وجود صدور مجوز، توسط خودمان مردود اعلام شده و اجازه اجرا در سالن‌ها را پیدا نکرده است. ضمن اینکه برخی آثار و یا کارگردانان توسط آقای غفاری و یا خود بنده دعوت شده‌اند تا آثار جدیدشان در این پردیس اجرا شود؛ از جمله جناب آقای دکترعلی رفیعی، حسین کیانی، نادر برهانی‌مرند و از جوان‌ترها وحید رهبانی و…  و یا از اساتیدی که در خارج از ایران فعال هستند؛ آقای صدرالدین زاهد و ابراهیم مکی که قرار است در ماه‌های بهمن و اسفند نمایش‌هایی را در پردیس شهرزاد اجرا کنند.

 

 

یک پاتوق دانشجویی در آینده نزدیک

او با اشاره به نحوه کار با گروه‌های دانشجویی و شهرستانی نیز با بیان اینکه کمک به گروه‌های دانشجویی برای شناسایی استعدادهای نو را جزو وظایف اصلی خود می‌دانیم، ادامه داد: از نیمه آذر برنامه‌ای را تدارک دیدیم که اتفاقا این ایده با مشورت و همفکری دوستانی از جمله آقای شاهد پیوند بوده که جمعه‌های دانشجویی برگزار کنیم. قرار است به زودی فراخوان این برنامه توسط روابط عمومی پردیس منتشر شود و به زودی این مجموعه به یکی از پاتوق‌ها برای اجراهای  دانشجویی با شرایط ویژه تبدیل خواهد شد. اخیرا هم سفرهایی را آغاز کرده‌ایم و فیلم اجراهایی به دست‌مان رسیده که نمایش‌های برگزیده و خوب شهرستان‌ها را در زمان‌های خاصی به اجرا برسانیم. نخستین برنامه پردیس  شهرزاد نیز “شب زاهدان” است که دو گروه نمایشی با دو اثر در سالن “3” نمایش‌های‌شان را در یک هفته اجرا و در کنار آن نمایشگاهی از آثار و ابنیه دیدنی در گالری ما برگزار خواهند کرد.

 

 کمک از جایی دریافت نکردیم

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره چگونگی تامین هزینه‌های این مجموعه، گفت: برای ساخت این مجموعه جدای مبلغ زمین که جزء برآورد ساخت و تجهیز نیامده است، مبلغی حدود 3 میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه شده و سعی کردیم بهترین تجهیزات فنی را برای سالن‌ها فراهم کنیم. ریالی وام یا کمک از جایی دریافت نشده، بخشی اعتباری بوده و بخش عمده نقدی؛ همچنین با حساب اولیه‌ای که داشتیم بعد از 3 سال به هزینه اولیه‌ای که داشتیم با تلاش زیاد البته خواهیم رسید اما دلخوش‌ هستیم مکانی را ساختیم که در حال حاضر به یکی از قطب‌های فرهنگی شهرمان تبدیل شده و شاخص‌ترین نمایش‌ها را روی صحنه دارد. بخشی از هزینه‌ها با دریافت درصد از گروه‌ها تامین و بخشی هم با تولید آثار فاخر در عرصه نمایش و برگزاری کلاس‌های آموزشی و.. تامین می‌شود.

جعفری با اشاره به امکانات و تجهیزات پردیس شهرزاد، توضیح داد: پردیس شهرزاد دارای 3 سالن بلک باکس حرفه‌ای است که سالن “1” و”2″ دارای ظرفیت حدود 300 صندلی است که با خارج از ظرفیت در برخی نمایش‌ها از جمله در اجرای نمایش “شیرهای خان باباسلطنه” به 480 نفر و در نمایش “پچپچه‌های پشت خط نبرد” به 510 نفر هم رسید و بلیت فروشی شد و سالن “3” که تاکنون موفق‌ترین نمایش اجرا شده‌اش “بهمن کوچیک” بوده، دارای 120 نفر ظرفیت است که با امکانات پیش‌بینی شده و خارج از ظرفیت در برخی نمایش‌ها تا 170 نفر با خارج از ظرفیت را پوشش داده است.

او ادامه داد: برای تجهیز فنی مجموعه با مشاوره دکتر راستگار که جزء بهترین‌های این حرفه هستند، انواع نورها و سیستم‌های حرفه‌ای صدا را تهیه کردیم و با توجه به در پیش بودن جشنواره درصدد تکمیل امکانات هستیم، درحال حاضر سالن‌های “1” و “2” دارای 96 خط نوری هستند و سالن “3” دارای 48 خط نوری است. ضمن اینکه برای آسایش مخاطبین کافی شاپی در طبقه دوم تدارک دیدیم که تایم قبل و بعد نمایش‌ها مورد استفاده مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد و به زودی با نمایش‌هایی اجراهای کافه‌ای ما هم آغاز خواهد شد. گالری در طبقه همکف و کافه گالری درطبقه دوم نیز هر 10 روز آثار نقاشی جدیدی به نمایش می‌گذارد.

 

جعفری خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم به جهت ایمنی هم تدارکات لازم را ببینیم و کلیه فضاهای مجموعه از این نظر آمادگی دارند و سیستم اطفاء حریق و درب‌های خروج به خیابان هم از جمله امکانات پیش بینی شده مجموعه است. البته ما هر روز در تدارک بهتر شدن و به روزتر شدن هم هستیم چون تیم جوان و پویایی امور فنی پردیس را عهده دارند و به خدمات‌رسانی بهتر برای مخاطبین فکر می‌کنند.

 

تئاتر کودک و نوجوان در اولویت 

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد در خصوص نحوه حمایت و استقلال پردیس و حمایت از نمایش‌های کودک و عروسکی نیز توضیح داد: برای مجموعه شهرزاد تربیت مخاطب خصوصا کودکان و نوجوانان در اولویت است. ما اولین سالن خصوصی هستیم که از ابتدا به نمایش‌های کودک توجه نشان دادیم و روزانه تا 2 سانس را به این موضوع اختصاص دادیم. “ماه پیشونی” به کارگردانی خانم آزاده انصاری و تهیه‌کنندگی نادر برهانی‌مرند اولین نمایش اجرا شده و “رویای ماه” احسان مجیدی آخرین نمایش کودکی است که در این مجموعه اجرا شده است. البته “کلوچه‌های خدا”، “کدو زری” و… دیگر نمایش‌های ما بودند اما اخیرا توسط حامد زحمتکش که مسئول بخش کودک و نوجوان پردیس شهرزاد است سفارش چند کار جدید دادیم و از آذرماه نمایشی از محمد عاقبتی با بازی خانم لیلی رشیدی را در برنامه های‌مان داریم. اما واقعیت این است که فعالیت در عرصه نمایش‌های کودک و عروسکی با دشواریی‌هایی روبرو است و عملا تاکنون برای مجموعه ما درآمدزایی نداشته و نگاه ما هم در این زمینه تنها نگاه حمایتی بوده چون مراکز دولتی همچون تالار هنر، تئاتر کانون در پارک لاله با سوبسیدها و قیمت بلیت‌های پایین عملا ورود به این عرصه را سخت کرده‌اند اما امیدواریم با آثار جدیدمان بتوانیم در کنار این مراکز از نمایش‌های کودک حمایت کنیم.

مصاحبه هنرآنلاین با شهرزاد جعفری رئیس هیات مدیره پردیس تئاتر شهرزاد

گفتگو از سایت هنرآنلاین

آدرس پردیس تئاتر شهرزاد · آدرس پستی سالن تئاتر شهرزاد · آدرس تماشاخانه شهرزاد · اجاره گالری هنری · اجرای دی و بهمن شیرهای خان بابا سلطنه · اجرای نمایش خورشیدهای همیشه · اجرای نمایش شرقی غمگین در پردیس شهرزاد · اخبار پردیس تئاتر شهرزاد · اخبار تئاتر · اخبار جدید تئاتر · اخبار نمایش · اخبار نمایش پدر · اخبار نمایش رویای ماه · اخبار نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · اخبار نمایش کوکوی کبوتران حرم · اخبار نمایش نمایش کدو زری · اخبار نمایش های پردیس تئاتر شهرزاد · اخبار هنر · ادرس پردیس تئاتر شهرزاد · ادرس پردیس تیاتر شهرزاد · اردس پردیس تئاتر شهرزاد · اطلاعات نمایش کوکوی کبوتران حرم · افتتاح پردیس تئاتر شهرزاد · امیر شهلا عوض شورای شهر مشهد مقدس · انونس نمایش الف وارد می شود · ایرج طهماسب و مرضیه برومند در افتتاحیه نمایش ماهی سیاه کوچولو · ایمر شهلا عضو شورای شهر مشهد مقدس · ایمیل پردیس تئاتر شهرزاد · بازیگران نمایش بولشویک · بازیگران نمایش خورشیدهای همیشه · بازیگران نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · بازیگران نمایش کوکوی کبوتران حرم · بازیگران و عوامل نمایش رویای ماه · برنامه · برنامه آذرماه 96 پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه اجراهای جدید پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه پردیس تئاتر شهرزاد مهرماه 96 · برنامه تئاتر های جدید پردیس تئاتر شهرزاد مهر 96 · برنامه سالن پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه نمایش های پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه نمایش های پردیس تئاتر شهرزاد آذر ماه 96 · برنامه نمایش های سانل تئاتر شهرزاد · برنامه های پردیس تئاتر شهرزاد · برنامه ویژه تیاتر شهرزاد · بهاره رهنما · بهاره رهنما در نمایش خورشیدهای همیشه · بهمن کوچیک · بیماران EB در پردیس شهرزاد · پارسا پیروزفر و تماشای نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · پچ پچه های پشت خط نبرد · پدر · پردیس تئاتر شهرزاد · پردیس تیاتر شهرزاد · پردیس شهرزاد · پوستر نمایش کوکوی کبوتران حرم · تئاتر · تئاتر بولشویک · تئاتر پدر · تئاتر شهرزاد · تاریخ اجرای دوباره نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · تاریخ اجرای نمایش الف وارد می شود در پردیس شهرزاد · تاریخ اجرای نمایش خورشیدهای همیشه · تاریخ اجرای نمایش کدو زری · تاریخ اجرای نمایش کوکوی کبوتران حرم · تاریخ افتتاحیه نمایش بولشویک · تاریخ پایان اجراهای نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · تاریخ و ساعت اجرای نمایش رویای ماه · تعطیلی 10 روزه نمایش پچ‌‌پچه‌های پشت خط نبرد · تلفن پردیس تئاتر شهرزاد · تلفن های پردیس تئاتر شهرزاد · تمدید اجراهای کوکوی کبوتران حرم · تمدید اجراهای نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · تیزر نمایش کوکوی کبوتران حرم · جایزه بهترین بازیگر بخش افق نو جشنواره ونیز برای نوید محمدزاده · چشم هایی که مال توست · چنگیز جلیلوند در نمایش پدر · حامد بهداد · حخرید بلیت نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · حضور نوید محمدزاده در جشنواره ونیز · حواشی نمایش خورشیدهای همیشه · خبرهای تئاتر · خبرهای تئاتر ایران · خرید اینترنتی پچ پچه های پشت خط نبرد · خرید بلیت پچ پچه های پشت خط نبرد · خرید بلیت موسیقی نمایش ترانه های قدیمی : پیکان جوانان · خرید بلیت نمایش الف وارد می شود · خرید بلیت نمایش بچ بچه های پشت خط نبرد · خرید بلیت نمایش بهمن کوچیک · خرید بلیت نمایش بولشویک · خرید بلیت نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · خرید بلیت نمایش پدر · خرید بلیت نمایش چشم هایی که مال توست · خرید بلیت نمایش خانه برنارد آلبا پردیس شهرزاد · خرید بلیت نمایش خورشیدهای همیشه · خرید بلیت نمایش دوزخ · خرید بلیت نمایش راننده چینی · خرید بلیت نمایش رویای ماه · خرید بلیت نمایش زندگی در تئاتر · خرید بلیت نمایش شرقی غمگین · خرید بلیت نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · خرید بلیت نمایش کدو زری · خرید بلیت نمایش کوکوی کبوتران حرم · خرید بلیت نمایش ماهی سیاه کوچولو · خرید بلیت نمایش مرثیه ای برای یک دراکولا · خرید بلیت نمایش هنر · خرید بلیط نمایش چشم هایی که مال توست · خرید بلیط نمایش هنر · داوود میرباقری نمایش دوزخ · رزرو اینترنتی نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · رزرو اینترنتی نمایش کوکوی کبوتران حرم · رزرو بلیت پچ پچه های پشت خط نبرد · رزرو بلیت نمایش کوکوی کبوتران حرم · رزرو بلیت نمایش ماهی سیاه کوچولو · رزرو نمایش خورشیدهای همیشه · رزرو نمایش رویای ماه · رزرو نمایش شرقی غمگین · رزور نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد · ساعت اجرای نمایش خورشیدهای همیشه · ساعت اجرای نمایش کوکوی کبوتران حرم · سالن تئاتر شهرزاد · سامان ارسطو · سایت پردیس تئاتر شهرزاد · سایت تیاتر شهرزاد · سعید زارعی و سجاد افشاریان · سفر نوید محمدزاده به ونیز · سیامک صفری · سیامک صفری در لامبورگینی 2 · شرقی غمگین در پردیس شهرزاد · شهاب حسینی در پردیس تئاتر شهرزاد · شهرام قائدی در نمایش بولشویک · شهرزاد جعفری · عباس غفاری · عکس های افتتاح نمایش دوزخ با داوود میرباقری · عکس های پچ پچه های پشت خط نبرد · عکس های نمایش الف وارد می شود · عکس های نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · عکس های نمایش پدر · عکس های نمایش چشم هایی که مال توست · عکس های نمایش خورشیدهای همیشه · عکس های نمایش رویای ماه · عکس های نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · عکس های نمایش کوکوی کبوتران حرم · علی سرابی در نمایش خشم و هیاهو · عوامل نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · فاطمه معتمد اریا در نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · فرمان فتحعلیان در نمایش قدم زدن با اسب · کارگردان نمایش شرقی غمگین · کانال تلگرام پردیس تئاتر شهرزاد · کجشنبه ها · کویتی پور مهمان نمایش خورشیدهای همیشه · گالری "ارائه بلیط نشانه شخصیت شماست" · گالری "ارائه بلیط نشانه شخصیت شماست" در پردیس تئاتر شهرزاد · گفتگو با ثریا شارقی در مورد نمایش کوکوی کبوتران حرم · گلا آدینه در شیرهای خان بابا سلطنه · گلاب ادینه · لغو اجرای روز اخر نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · ماهیار چرمچی · مدیران پردیس تئاتر شهرزاد · مرجان شیرمحمدی · مصاحبه با مهرداد رایانی مخصوص در مورد نمایش خشم و هیاهو · مهرداد رایانی مخصوص · مهمانان مشهور در پردیس تئاتر شهرزاد · مهمانان نمایش کوکوی کبوتران حرم · موسیقی نمایش ترانه های قدیمی : پیکان جوانان · موفقیت نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · نشست نقد و بررسی نمایش پدر · نصرالله مدقالچی · نطرات در مورد نمایش شیر های خان بابا سلطنه · نظر ثریا شارقی در مورد نمایش کوکوی کبوتران حرم · نظر عضو شورای شهر در مورد نمایش شیر های خان بابا سلطنه · نقد نمایش پدر · نقد نمایش پدر در شهر کتاب · نقد نمایش خشم و هیاهو مسعود رایانی مخصوص · نقد نمایش شرقی غمگین · نمايشگاه نقاشي چهره ها اثر ماهيار چرمچي · نمایش الف وارد می شود · نمایش الف وارد می شود در پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش بولشویک · نمایش بولشویک در پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش بولشویک در پردیس شهرزاد · نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد در پردیس شهرزاد · نمایش پدر · نمایش پدر چنگیز جلیلوند · نمایش پدر در پردیس شهرزاد · نمایش پدر محمود زنده نام · نمایش چشم هایی که مال توست · نمایش چشم هایی که مال توست بهاره رهنما · نمایش خانه برنارد آلبا · نمایش خشم و هیاهو · نمایش خورشیدهای همیشه · نمایش دوزخ · نمایش دوزخ در پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش دوزخ در پردیس شهرزاد · نمایش راننده چینی · نمایش راننده چینی در پردیس شهرزاد · نمایش رویای ماه · نمایش شرق دور شرق نزدیک · نمایش شرقی غمگین · نمایش شیر های خان بابا سلطنه · نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · نمایش قدم زدن با اسب · نمایش کدو زری · نمایش کوکوی کبوتران حرم · نمایش کوکوی کبوتران حرم در پردیس شهرزاد · نمایش لامبورگینى · نمایش لامبورگینی 2 · نمایش لامبورگینی 2 در پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش ماهی سیاه کوچولو · نمایش ماهی سیاه کوچولو در پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش ماهی سیاه کوچولو در پردیس شهرزاد · نمایش مرثیه ای برای یک دراکولا · نمایش مومیا در پردیس شهرزاد · نمایش های جدید پردیس تئاتر شهرزاد · نمایش های جدید پردیس تئاتر شهرزاد برای آذر ماه 96 · نمایش های جدید پردیس شهرزاد · نمایش هایش سیامک صفری در پردیس شهرزاد · نمایش هنر · نمایش هنر وحید رهبانی · نمایشگاه نقاشی چهره ها ماهیار چرمچی · نوید محمدزاده · نوید محمدزاده در نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد · نیکی مظفری در نمایش قدم زدن با اسب · هانیه توسلی در نمایش خشم و هیاهو · هفته آخر اجرای نمایش شیرهای خان بابا سلطنه · وب سایت پردیس شهرزاد

دیگر خبر ها


نمایش مرثیه ای برای یک دراکولا میزبان بیماران EB

بیماران EB  امشب مهمان نمایش مرثیه ای برای یک دراکولا خواهند بود

مشاهده کامل

مصاحبه مهرداد رایانی با روزنامه همشهری در مورد نمایش خشم و هیاهو

مهرداد رایانی مخصوص ، کارگردان نمایش خشم و هیاهو در مصاحبه ای با روزنامه همشهری در مورد اجرای دوباره این نمایش به صحبت پرداخت

مشاهده کامل

نمایش شرقی غمگین تا اواسط بهمن 96 در شهرزاد تمدید شد

نمایش «شرقی غمگین» به کارگردانی سعید زارعی و نویسندگی سجاد افشاریان تا اواسط بهمن ماه سال جاری در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

مشاهده کامل

دیدگاه کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 39 = 45کلیه حقوق قالب و محتوی سایت مربوط به پردیس تئاتر شهرزاد می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

راه اندازی سایت بر عهده (سینمانیوز) می باشد